Městský Úřad Kutná Hora

Městský Úřad Kutná Hora

Události ze dne 24.-27.2.2011

24.2.2011

 

Obtěžovali zákazníky

 

Po 17 hodině vyjížděla hlídka k OD Albert, kde několik osob obtěžovalo procházející zákazníky. Strážníci zjistili, že před vchodem se vzájemně napadá několik mužů. Po výzvě ke zklidnění se jednání mužů obrátilo proti zasahujícím strážníkům. Muž z Kolínska ve věku 31 let se pokusil uhodit pěstí strážníka, skončil však na zemi v poutech a následně ve služebním vozidle. Druhý muž z Nymburska ve věku 25 let bránící zákroku strážníků, byl zpacifikován hlídkou OO PČR. Oba muži skončili na místním oddělení Policie ČR.  Protože se i zde muž z Kolínska choval jako smyslu zbavený, byl strážníky umístěn na PAZS v Kolíně (1,38 ‰).

 

25.2.2011

 

Začínající striptér ?

 

Po 22 hodině se na Palackého náměstí předváděl 16letý mladík z Kutnohorska, který se zde válel po zemi, obnažoval se a předstíral onanování. Za svůj výkon se potlesku nedočkal, musel se spokojit s pokutovými bločky.

 

26.2.2011

 

Krádež železa

 

V ulici Vítězná si před osmou hodinou ranní hlídka MP všimla třech mužů ve věku 21 – 25 let, kteří vezli plně naloženou kárku železné tyčoviny. Bylo zjištěno, že muži odcizili železo v areálu strojírenské firmy v Sedlicích, kde byl ve vysoké trávě připraven ke krádeži další železný materiál. Pro podezření ze spáchání přečinu krádeže se věcí dále zabývá Policie ČR.

 

27.2.2011

 

Kácení stromů

 

Dopoledne přijaté oznámení, že v lese na Kaňku dochází ke kácení stromů a krádeži dřeva se nepotvrdilo. Strážníkům bylo předloženo potřebné povolení k této činnosti.