Městský Úřad Kutná Hora

Městský Úřad Kutná Hora

Události ze dne 17.-22.11.2011

17.11.2011

 

Obtěžující dým

 

Dopoledne obtěžoval obyvatele v ulici Vítězná a okolí hustý černý dým pocházející z bývalého areálu ÚNS. Strážníci zjistili, že 42letý muž z Prahy zde vyklízel nábytek a další objemný odpad z budovy bývalého ÚNS. V otevřeném ohništi pak tento odpad spaloval. Věcí se bude dále zabývat příslušný správní orgán pro podezření ze spáchání přestupku na úseku ochrany životního prostředí.

 

Nákupní vozíky

Po 22. hodině si pěší hlídka strážníků na Benešově ulici všimla 21letého mladíka a 19leté slečny, kteří před sebou tlačili po jednom nákupním vozíku patřící OD Billa. Po navrácení vozíků zpět na místo jim byla uložena bloková pokuta za spáchaný přestupek.

18.11.2011

Kafe si nedá

V podvečer se pokusila odcizit zboží /kávu/ v hodnotě 2 589 Kč. 18letá slečna z Kutné Hory. Při svém činu však byla přistižena pozornou ostrahou provozovny.

Opilec

Po 21. hodině spal na zemi na autobusové zastávce v ulici Masarykova 51letý muž z Kutné Hory. Strážníci zjistili, že pomočený muž vzhledem k silné opilosti (3,17 ‰) není schopen odejít tzv. po svých. Z tohoto důvodu musel být hlídkou převezen do místa současného bydliště /ubytovnu/ k vystřízlivění.

19.11.2011

Rušil noční klid

Po druhé hodině ranní rušil noční klid před Disco Clubem Jáma podnapilý 21letý mladík z Kutné Hory. Po napomenutí začal verbálně napadat přítomné strážníky. Při projednávání přestupku proti veřejnému pořádku s odstupem několika dnů, již mladík vystupoval více kultivovaně. Za uvedené jednání mu uložena bloková pokuta.

21.11.2011  

Prst ve dveřích

V odpoledních hodinách vyjížděla hlídka na sídliště Šipší, kde si 63letý muž přivřel ve dveřích malíček ruky. Bylo zjištěno, že podnapilý muž spadl na vchodové dveře od bytu, které se částečně rozevřely a muži prst zachytily. Vysvobozen byl majitelkou bytu, která dveře odemkla. Přítomná RZS muže převezla k ošetření do místní nemocnice.

22.11.2011

Ujel jí autobus

V odpoledních hodinách se na tísňovou linku obrátila 9letá dívenka, která v ulici Masarykova marně čekala na autobus na Kaňk, který by jí dopravil ze školy domů. Ve své bezradnosti a nemožnosti zavolat rodičům se obrátila o pomoc na policii. Strážníci dívenku předali v místě bydliště otci.