Městský Úřad Kutná Hora

Městský Úřad Kutná Hora

Události ze dne 19.-22.1.2013

19.1.2013

 

Nebyl to zloděj

 

Po druhé hodině ranní vyjížděla hlídka na oznámení do ulice Nerudova, kde se do jednoho z bytů měl dobývat muž. Strážníci zjistili, že se nejedná o pachatele pokoušejícího se o vloupání do bytu, ale o nájemníka, který ztratil klíče.

 

Partnerské neshody

 

Partnerské neshody mezi 44letým mužem a 24letou družkou vyústily v přivolání hlídky do místní části Sedlec. Před příjezdem hlídky měla žena z bytu utéct s výhrůžkou spáchání sebevraždy. Za necelou hodinu strážníci ženu našli v naprostém pořádku.

 

Odešel bez placení

 

Z herny v ulici 17. Listopadu odešel host, který nezaplatil útratu ve výši 989 Kč. Se slovy, že jde sehnat peníze na zaplacení, se už nevrátil. Strážníci 35letého muže z Kutnohorska vypátrali v blízkosti městského nádraží ČD. Protože nemohl prokázat svoji totožnost, byl předveden k jejímu zjištění. Způsobenou škodu si bude provozovatel vymáhat v rámci občanskoprávního sporu.

 

22.1.2013

 

Agresivní pacient

 

Před druhou hodinou ranní byla hlídka přivolána do nemocnice na interní ambulanci, kde se pacient přivezený RZS choval agresivně. Po vyšetření lékařem se ukázalo, že 54letý muž z Kutnohorska je ,,pouze“ opilý. Protože muž nekontroloval svoje chování, bylo rozhodnuto o jeho převozu na PAZS v Kolíně k odeznění akutní intoxikace.